Rodzinne Warsztaty – „Rodzina ma MOC”

Rodzinne warsztaty twórcze, to ciekawa forma spędzania czasu wolnego adresowana do rodzin, a ich głównym celem jest zachęcenie dzieci i rodziców do aktywności twórczej.
Wspólne działania artystyczne zawsze sprzyjają rozwijaniu zainteresowań i wyobraźni, wzajemnym inspiracjom oraz pomagają w utrwalaniu więzi rodzinnych.

Szanowni Państwo projekt ten cieszył się dużym zainteresowaniem, dlatego w ty roku również możecie Państwo liczyć na wiele twórczych i ciekawych spotkań.

  • Warsztaty są bezpłatne, dla Rodzin z miejscowości Świerże Górne. Ilość miejsc ograniczona. Zapisy do 26.02.2024r. w Klubie Seniora w Świerżach Górnych/BPGK Filia nr. 7 w Świerżach Górnych.

  • Warsztaty odbędą się w dniach 27.02, 19.03, 23.04, 21.05, 25.06.2024r. w godz. 15:00:17:00 w Klubie Seniora w Świerżach Górnych/BPGK Filia nr. 7 w Świerżach Górnych.

  • Biorąc udział w wydarzeniu wyrażają Państwo zgodę na udostępnianie wizerunku na cele promocyjne organizatora.

  • Działanie realizowane jest w partnerstwie z Biblioteką Publiczną Gminy Kozienice BPGK Kozienice – Filia nr 7 w Świerżach Górnych w ramach Organizowania Społeczności Lokalnej CUS Kozienice dla mieszkańców Gmina Kozienice.

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

18 − fifteen =